Logo Overskrift

Oppdrettskonkurransen - Fisk drettet i OAK

Lista viser alle arter som er drettet av medlemmer i OAK med den som har flest oppdrett øverst.
Klikker du på ikonet for oppdrettere (Oppdrettere) får du en liste over alle som har drettet den arten.


Sortering:       

hjem

Resultat
 Poecilia reticulata / Guppy  Poeciliidae  94 oppdr.
 Poecilia wingei / Endlers guppy  Poeciliidae  83 oppdr.
 Ancistrus sp. oppdrett  Loricariidae  64 oppdr.
 Melanoides tuberculata / Malaysisk sandsnegle, Malawi snegle  Thiaridae  60 oppdr.
 Neocaridina davidi "red" / Kirsebærreke  Atyidae  59 oppdr.
 Xiphophorus hellerii / Sverddrager  Poeciliidae  51 oppdr.
 Physa acuta / Blæresnegle  Physidae  39 oppdr.
 Xiphophorus maculatus / Platy  Poeciliidae  37 oppdr.
 Ancistrus sp. l144 / Black eyed yellow bristlenose  Loricariidae  33 oppdr.
10   Labidochromis caeruleus / Golden  Cichlidae  32 oppdr.
11   Pelvicachromis pulcher / Palettciklide, sp. "sacrimontis"  Cichlidae  28 oppdr.
12   Planorbis corneus / Rød posthornsnegle  Skivesnegler  25 oppdr.
13   Corydoras aeneus / Metallpansermalle  Callichthyidae  25 oppdr.
14   Corydoras sterbai  Callichthyidae  24 oppdr.
15   Poecilia sphenops / Molly, Black Molly  Poeciliidae  24 oppdr.
16   Fundulopanchax gardneri  Aplocheilidae  23 oppdr.
17   Maylandia estherae / Rød Zebra  Cichlidae  23 oppdr.
18   Heterandria formosa / Dverg tannkarpe  Poeciliidae  22 oppdr.
19   Poecilia salvatoris / Libertymolly  Poeciliidae  21 oppdr.
20   Clea helena / Asiatisk jegersnegle  Neogastropoda  21 oppdr.
21   Ancistrus dolichopterus / Blå antennemalle, L183  Loricariidae  21 oppdr.
22   Pomacea bridgesii / eplesnegle  Orthogastropoda,  17 oppdr.
23   Neoheterandria elegans  Poeciliidae  17 oppdr.
24   Aulonocara stuartgranti  Cichlidae  16 oppdr.
25   Labidochromis sp. "hongi" / Hongi  Cichlidae  15 oppdr.
26   Neocaridina davidi / Sakura  Atyidae  14 oppdr.
27   Caridina logemanni / Rød biereke, Red Bee  Atyiden  13 oppdr.
28   Marisa cornuarietis / Posthornsnegle  Planorbidae  12 oppdr.
29   Cyrtocara moorii / Delfinciklide  Cichlidae  12 oppdr.
30   Neolamprologus multifasciatus  Cichlidae  11 oppdr.
31   Neolamprologus brichardi / Prinsessen av Burundi  Cichlidae  11 oppdr.
32   Pterophyllum scalare / Skalare 11   Cichlidae  11 oppdr.
33   Cyprichromis leptosoma 13   Cichlidae  11 oppdr.
34   Aulonocara jacobfreibergi  Cichlidae  10 oppdr.
35   Xiphophorus variatus / Indianerplaty  Poeciliidae  10 oppdr.
36   Melanochromis auratus  Cichlidae  10 oppdr.
37   Neocaridina sp. "blue" / Blå reke  Atyidae  10 oppdr.
38   Pseudotropheus crabro  Cichlidae  10 oppdr.
39   Pseudotropheus cyaneorhabdos  Cichlidae  10 oppdr.
40   Hypancistrus debilittera / Sjokolade-sebrapleco, L129  Loricariidae  9 oppdr.
41   Betta splendens / Kampfisk, slørkampfisk  Belontiidae  9 oppdr.
42   Corydoras venezuelanus 12   Callichthyidae  9 oppdr.
43   Hypancistrus zebra / Sebrapleco L046, L098  Loricariidae  9 oppdr.
44   Sciaenochromis fryeri / Blå Ahli  Cichlidae  9 oppdr.
45   Julidochromis ornatus  Cichlidae  9 oppdr.
46   Girardinus falcatus  Poeciliidae  9 oppdr.
47   Labidochromis sp. "mbamba" / Mbamba  Cichlidae  9 oppdr.
48   Pseudotropheus sp. "acei" / Mary Gold  Cichlidae  8 oppdr.
49   Xenotoca eiseni  Goodeidae  8 oppdr.
50   Caridina cf. babaulti var. "green" / Grønn reke  Atyiden  8 oppdr.
51   Nematobrycon lacortei / Regnbuetetra  Characidae  8 oppdr.
52   Neolamprologus leleupi / Sitronciklide  Cichlidae  8 oppdr.
53   Protomelas taeniolatus / Taiwan Red  Cichlidae  7 oppdr.
54   Poecilia caucana  Poeciliidae  7 oppdr.
55   Apistogramma macmasteri / MacMasters dvergciklide  Cichlidae  7 oppdr.
56   Macrobrachium assamensis / Indisk kloreke  Palaemonidae  7 oppdr.
57   Aphyosemion striatum  Aplocheilidae  7 oppdr.
58   Placidochromis electra / Elektra  Cichlidae  7 oppdr.
59   Pseudotropheus saulosi  Cichlidae  7 oppdr.
60   Apistogramma borellii / Gul dvergciklide  Cichlidae  7 oppdr.
61   Fundulopanchax gardneri nigerianus  Aplocheilidae  7 oppdr.
62   Geophagus steindachneri  Cichlidae  6 oppdr.
63   Tylomelania sp. / Sulawesisnegle  Pachychilidae  6 oppdr.
64   Copadichromis borleyi  Cichlidae  6 oppdr.
65   Ameca splendens  Goodeidae  6 oppdr.
66   Limia nigrofasciata / Svartbåndlimia  Poeciliidae  6 oppdr.
67   Xiphophorus pygmaeus / Pygme Sverddrager  Poeciliidae  6 oppdr.
68   Caridina mariae "blue tiger" / Blå tigerreke, Blue Tiger  Atyiden  6 oppdr.
69   Amatitlania nigrofasciatus / Sebraciklide  Cichlidae  6 oppdr.
70   Fundulopanchax scheeli  Aplocheilidae  6 oppdr.
71   Limia melanogaster / Blå limia  Poeciliidae  6 oppdr.
72   Paracyprichromis nigripinnis 10   Cichlidae  6 oppdr.
73   Betta mahachaiensis  Belontiidae  6 oppdr.
74   Apistogramma cacatuoides / Kakadueciklide  Cichlidae  6 oppdr.
75   Julidochromis transcriptus  Cichlidae  6 oppdr.
76   Trichopodus leerii / Perlegurami, Mosaikgurami  Osphronemidae  6 oppdr.
77   Epiplatys annulatus / Klovnekilli  Aplocheilidae  5 oppdr.
78   Xenotilapia melanogenys 15   Cichlidae  5 oppdr.
79   Corydoras paleatus / Flekket pansermalle  Callichthyidae  5 oppdr.
80   Epiplatys dageti / Akvariegjedde  Aplocheilidae  5 oppdr.
81   Poecilia chica  Poeciliidae  5 oppdr.
82   Poecilia obscura  Poeciliidae  5 oppdr.
83   Peckoltia compta / Leopardfroskpleco, L134 14   Loricariidae  5 oppdr.
84   Neocaridina davidi "blue jelly" / Blue jelly  Atyidae  5 oppdr.
85   Labeotropheus trewavasae  Cichlidae  5 oppdr.
86   Puntius titteya / Sherrybarbe  Cyprinidae  5 oppdr.
87   Corydoras nattereri 12   Callichthyidae  5 oppdr.
88   Tanichthys micagemmae / Dvergkardinalfisk  Cyprinidae  4 oppdr.
89   Lamprichthys tanganicanus 10   Poeciliidae  4 oppdr.
90   Aphyosemion bivittatum  Aplocheilidae  4 oppdr.
91   Betta unimaculata 13   Belontiidae  4 oppdr.
92   Ataeniobius toweri  Goodeidae  4 oppdr.
93   Corydoras sp. cw111 / CW111, Vulcan Cory, sp. "rio curua" 10   Callichthyidae  4 oppdr.
94   Corydoras sipaliwini 11   Callichthyidae  4 oppdr.
95   Microctenopoma ansorgii / Oransje buskfisk 11   Anabantidae  4 oppdr.
96   Paedocypris progenetica 20   Danioninae  4 oppdr.
97   Pseudotropheus joanjohnsonae  Cichlidae  4 oppdr.
98   Chapalichthys pardalis  Goodeidae  4 oppdr.
99   Cyathopharynx foai 15   Cichlidae  4 oppdr.
100   Maylandia sp. zebra gold "kawanga" / Zebra gold  Cichlidae  4 oppdr.
101   Pseudotropheus socolofi  Cichlidae  4 oppdr.
102   Altolamprologus compressiceps / Compressed Cichlid  Cichlidae  4 oppdr.
103   Julidochromis marlieri  Cichlidae  4 oppdr.
104   Fundulopanchax marmoratus  Aplocheilidae  4 oppdr.
105   Corydoras oiapoquensis 12   Callichthyidae  4 oppdr.
106   Tropheus moorii  Cichlidae  4 oppdr.
107   Alfaro cultratus / Levendefødende knivfisk  Poeciliidae  4 oppdr.
108   Herotilapia multispinosa / Regnbueciklide  Cichlidae  4 oppdr.
109   Pethia ticto / Indianerbarbe, Odessabarbe  Cyprinidae  4 oppdr.
110   Apistogramma viejita  Cichlidae  4 oppdr.
111   Xiphophorus nezahualcoyotl  Poeciliidae  4 oppdr.
112   Cynodonichthys tenuis  Rivulidae  4 oppdr.
113   Cryptoheros sajica / Sajica-ciklide  Cichlidae  4 oppdr.
114   Metriaclima sp. "msobo" / Msobo Magunga  Cichlidae  4 oppdr.
115   Corydoras cw169  Callichthyidae  4 oppdr.
116   Tropheus duboisi  Cichlidae  4 oppdr.
117   Corydoras duplicareus / Falsk Adolfi pansermalle 13   Callichthyidae  3 oppdr.
118   Hemichromis bimaculatus / Juvelciklide  Cichlidae  3 oppdr.
119   Corydoras sp. c121 / C121 13   Callichthyidae  3 oppdr.
120   Betta persephone 15   Belontiidae  3 oppdr.
121   Guianacara owroewefi 10   Cichlidae  3 oppdr.
122   Neolamprologus caudopunctatus  Cichlidae  3 oppdr.
123   Apistogramma trifasciata  Cichlidae  3 oppdr.
124   Girardinus metallicus / Metalltannkarpe  Poeciliidae  3 oppdr.
125   Corydoras boesemani 12   Callichthyidae  3 oppdr.
126   Limia vittata  Poeciliidae  3 oppdr.
127   Apistogramma sp. "papagei" / A91  Cichlidae  3 oppdr.
128   Caridina logemanni "black bee" / Sort biereke, Black bee  Atyiden  3 oppdr.
129   Sturisomatichthys aureus 12   Loricariidae  3 oppdr.
130   Carassius auratus / Gullfisk  Cyprinidae  3 oppdr.
131   Panaqolus sp. l397  Loricariidae  3 oppdr.
132   Apistogramma panduro  Cichlidae  3 oppdr.
133   Ancistrus sp. l110, l157 / Red Spot Bristlenose  Loricariidae  3 oppdr.
134   Apistogramma agassizii / Regnbueciklide  Cichlidae  3 oppdr.
135   Poecilia velifera / Seilfinnemolly  Poeciliidae  3 oppdr.
136   Corydoras schultzei / sp Black, Black Cory 12   Callichthyidae  3 oppdr.
137   Pseudotropheus demasoni  Cichlidae  3 oppdr.
138   Melanotaenia parva 10   Melanotaeniidae  3 oppdr.
139   Corydoras sp. cw037 / CW037 12   Callichthyidae  3 oppdr.
140   Betta rutilans / Rød dvergkampfisk 15   Belontiidae  3 oppdr.
141   Neolamprologus pulcher / Prinsessen av Zambia  Cichlidae  3 oppdr.
142   Protomelas kirkii  Cichlidae  3 oppdr.
143   Astronotus ocellatus / Oscar 12   Cichlidae  3 oppdr.
144   Pseudotropheus sp. polit  Cichlidae  3 oppdr.
145   Pelvicachromis taeniatus / Smaragdciklide  Cichlidae  3 oppdr.
146   Xiphophorus cortezi / Cortez" sverddrager  Poeciliidae  3 oppdr.
147   Aphyosemion australe / Lyrehale Killi  Aplocheilidae  3 oppdr.
148   Priapella compressa  Poeciliidae  3 oppdr.
149   Danio rerio / Sebrafisk  Cyprinidae  3 oppdr.
150   Xiphophorus mayae  Poeciliidae  3 oppdr.
151   Brachyrhaphis roseni / Kardinaltannkarpe 10   Poeciliidae  3 oppdr.
152   Aspidoras raimundi 12   Callichthyidae  3 oppdr.
153   Asolene spixi / Sebraeplesnegle  Ampullariidae  3 oppdr.
154   Anomalochromis thomasi  Cichlidae  3 oppdr.
155   Nematobrycon palmeri / Keisertetra  Characidae  3 oppdr.
156   Trichopodus trichopterus / Blå gurami , Trepunkt gurami  Osphronemidae  3 oppdr.
157   Nanochromis transvestitus 11   Cichlidae  3 oppdr.
158   Chromidotilapia guentheri  Cichlidae  3 oppdr.
159   Xenotilapia bathyphila  Cichlidae  3 oppdr.
160   Scleromystax sp. cw038 / CW038 14   Callichthyidae  3 oppdr.
161   Melanotaenia praecox / Neon Regnbuefisk  Melanotaeniidae  3 oppdr.
162   Fossorochromis rostratus  Cichlidae  3 oppdr.
163   Corydoras hastatus / Dvergpansermalle  Callichthyidae  3 oppdr.
164   Callochromis pleurospilus  Cichlidae  3 oppdr.
165   Corydoras sp. c007 / C007 15   Callichthyidae  3 oppdr.
166   Thiara winteri / Thiara winteri-snegle  Thiaridae Troschel  3 oppdr.
167   Betta channoides 15   Belontiidae  3 oppdr.
168   Corydoras adolfoi 12   Callichthyidae  3 oppdr.
169   Sewellia lineolata 10   Balitoridae  3 oppdr.
170   Characodon lateralis / Regnbuegoodeide  Goodeidae  3 oppdr.
171   Apistogramma hongsloi / Rød dvergciklide  Cichlidae  3 oppdr.
172   Xiphophorus xiphidium  Poeciliidae  3 oppdr.
173   Corydoras sp. cw010 / CW010, Gold Laser 12   Callichthyidae  3 oppdr.
174   Jenynsia onca 10   Anablepidae  3 oppdr.
175   Hypsophrys nicaraguensis  Cichlidae  3 oppdr.
176   Pseudacanthicus sp. l452 15   Loricariidae  3 oppdr.
177   Cynotilapia afra  Cichlidae  3 oppdr.
178   Tanichthys albonubes / Venusfisk  Cyprinidae  3 oppdr.
179   Betta imbellis / Fredelig kampfisk  Belontiidae  3 oppdr.
180   Nothobranchius melanospilus  Aplocheilidae  2 oppdr.
181   Melanotaenia eachamensis  Melanotaeniidae  2 oppdr.
182   Protomelas steveni taiwan reef  Cichlidae  2 oppdr.
183   Corydoras knaacki / CW032 14   Callichthyidae  2 oppdr.
184   Altolamprologus calvus  Cichlidae  2 oppdr.
185   Betta smaragdina / Smaragdkampfisk 11   Belontiidae  2 oppdr.
186   Aphyosemion elberti  Aplocheilidae  2 oppdr.
187   Hasemania nana / Kobbertetra  Characidae  2 oppdr.
188   Labeotropheus fuelleborni / Blå mbuna  Cichlidae  2 oppdr.
189   Corydoras weitzmani  Callichthyidae  2 oppdr.
190   Micropoecilia picta / Sump Molly  Poeciliidae  2 oppdr.
191   Corydoras caudimaculatus 12   Callichthyidae  2 oppdr.
192   Aspidoras sp. C125 12   Callichthyidae  2 oppdr.
193   Scleromystax barbatus / Sjakkbrettpansermalle  Callichthyidae  2 oppdr.
194   Aphyosemion cognatum  Aplocheilidae  2 oppdr.
195   Protomelas spilonotus  Cichlidae  2 oppdr.
196   Anablepsoides hartii  Rivulidae  2 oppdr.
197   Apistogramma sp.d31  Cichlidae  2 oppdr.
198   Pseudotropheus elongatus  Cichlidae  2 oppdr.
199   Aphyosemion liberiense  Aplocheilidae  2 oppdr.
200   Pelvicachromis subocellatus  Cichlidae  2 oppdr.
201   Hypancistrus sp. l340, lda19  Loricariidae  2 oppdr.
202   Corydoras multimaculatus 16   Callichthyidae  2 oppdr.
203   Cryptoheros nanoluteus  Cichlidae  2 oppdr.
204   Phallichthys amates  Poeciliidae  2 oppdr.
205   Aulonocara baenschi  Cichlidae  2 oppdr.
206   Tropheops sp. 'red cheek'  Cichlidae  2 oppdr.
207   Corydoras pygmaeus / Pygmépansermalle 15   Callichthyidae  2 oppdr.
208   Mikrogeophagus ramirezi / Sommerfuglciklide 12   Cichlidae  2 oppdr.
209   Aequidens rivulatus / Grønn aequidens  Cichlidae  2 oppdr.
210   Melanotaenia boesemani / Boesemans regnbuefisk  Melanotaeniidae  2 oppdr.
211   Neolamprologus similis  Cichlidae  2 oppdr.
212   Placidochromis sp. phenochilus gissel  Cichlidae  2 oppdr.
213   Corydoras hephaestus / Fireball Cory 20   Callichthyidae  2 oppdr.
214   Hemichromis lifalili  Cichlidae  2 oppdr.
215   Corydoras parallelus 15   Callichthyidae  2 oppdr.
216   Corydoras sp. cw009 / CW009, Green Laser 13   Callichthyidae  2 oppdr.
217   Trichogaster lalius / Dverggurami  Osphronemidae  2 oppdr.
218   Laetacara curviceps / Kurvciklide  Cichlidae  2 oppdr.
219   Gymnocorymbus ternetzi / Skjørtetetra 10   Characidae  2 oppdr.
220   Fundulopanchax mamfensis  Aplocheilidae  2 oppdr.
221   Channa orientalis 12   Channidae  2 oppdr.
222   Corydoras metae / Svartryggpansermalle 12   Callichthyidae  2 oppdr.
223   Corydoras eversi / C065, Guarana Cory  Callichthyidae  2 oppdr.
224   Priapella intermedia  Poeciliidae  2 oppdr.
225   Neocaridina cf. zhangjiajiensis var. white / Hvit perlereke  Atyidae  2 oppdr.
226   Corydoras burgessi 12   Callichthyidae  2 oppdr.
227   Hypancistrus sp. l201 / Orinoco Angel Pleco  Loricariidae  2 oppdr.
228   Betta tussyae 15   Belontiidae  2 oppdr.
229   Aphyosemion celiae  Aplocheilidae  2 oppdr.
230   Pseudacanthicus spinosus / L096, L160 15   Loricariidae  2 oppdr.
231   Betta siamorientalis  Belontiidae  2 oppdr.
232   Xiphophorus signum  Poeciliidae  2 oppdr.
233   Gambusia holbrooki / Østlig moskitofisk  Poeciliidae  2 oppdr.
234   Hypancistrus sp. l262  Loricariidae  2 oppdr.
235   Aphyosemion gabunense  Aplocheilidae  2 oppdr.
236   Lethrinops lethrinus  Cichlidae  2 oppdr.
237   Cyprinus carpio / Koi, Koikarpe  Cyprinidae  2 oppdr.
238   Nannacara anomala  Cichlidae  2 oppdr.
239   Pseudacanthicus sp. l065 15   Loricariidae  2 oppdr.
240   Nimbochromis livingstonii  Cichlidae  2 oppdr.
241   Rocio octofasciata / Jack Dempsey  Cichlidae  2 oppdr.
242   Aulonocara korneliae  Cichlidae  2 oppdr.
243   Corydoras sp. cw021 / CW021 12   Callichthyidae  2 oppdr.
244   Betta macrostoma 18   Belontiidae  2 oppdr.
245   Turbo brunneus  Trochhoidea  2 oppdr.
246   Pethia conchonius / Praktbarbe  Cyprinidae  2 oppdr.
247   Poecilia latipinna / Seilfinnemolly  Poeciliidae  2 oppdr.
248   Protomelas fenestratus  Cichlidae  2 oppdr.
249   Neocaridina davidi "yellow" / Gul reke  Atyidae  2 oppdr.
250   Corydoras sp. cw016 / CW016 19   Callichthyidae  2 oppdr.
251   Macropodus opercularis / Paradisfisk  Belontiidae  2 oppdr.
252   Poecilia gilli  Poeciliidae  2 oppdr.
253   Neocaridina sp.  Atyidae  2 oppdr.
254   Corydoras sp. c090 / C090 17   Callichthyidae  2 oppdr.
255   Neolamprologus brevis  Cichlidae  2 oppdr.
256   Aplocheilus lineatus  Aplocheilidae  2 oppdr.
257   Corydoras sp. c123 / C123 12   Callichthyidae  2 oppdr.
258   Xiphophorus clemenciae / Gul sverddrager  Poeciliidae  2 oppdr.
259   Neetroplus nematopus  Cichlidae  2 oppdr.
260   Apistogramma nijsseni / Panda dvergciklide  Cichlidae  2 oppdr.
261   Danio albolineatus / Blå danio, Perledanio  Cyprinidae  2 oppdr.
262   Aphyosemion dargei  Aplocheilidae  2 oppdr.
263   Chindongo bellicosus  Cichlidae  2 oppdr.
264   Pseudacanthicus leopardus / Leopardpleco, L600, LDA073 15   Loricariidae  2 oppdr.
265   Nomorhamphus liemi / Celebes-halvnebb 12   Hemiramphidae  2 oppdr.
266   Maylandia aurora  Cichlidae  2 oppdr.
267   Gambusia affinis / Mosquitofish  Poeciliidae  2 oppdr.
268   Pseudotropheus perspicax  Cichlidae  2 oppdr.
269   Fundulopanchax sjostedti  Aplocheilidae  2 oppdr.
270   Corydoras panda / Panda-pansermalle 12   Callichthyidae  2 oppdr.
271   Otopharynx tetrastigma  Cichlidae  2 oppdr.
272   Symphysodon sp. discus oppdrett / Discus 14   Cichlidae  2 oppdr.
273   Aphyosemion poliaki  Aplocheilidae  2 oppdr.
274   Pelvicachromis sacrimontis  Cichlidae  1 oppdr.
275   Protomelas annectens  Cichlidae  1 oppdr.
276   Crenicichla proteus 10   Cichlidae  1 oppdr.
277   Ophthalmotilapia ventralis 10   Cichlidae  1 oppdr.
278   Biotodoma cupido / Cupidociklide 16   Cichlidae  1 oppdr.
279   Corydoras sp. cw146 / CW146 15   Callichthyidae  1 oppdr.
280   Apistogramma bitaeniata / Tostripet dvergciklide 10   Cichlidae  1 oppdr.
281   Puntius semifasciolatus / Messingbarbe  Cyprinidae  1 oppdr.
282   Neocaridina cf. zhangjiajiensis var. blue / Blå perlereke  Atyidae  1 oppdr.
283   Scleromystax prionotos 15   Callichthyidae  1 oppdr.
284   Tropheops tropheops  Cichlidae  1 oppdr.
285   Macropodus spechti / Svart makropode  Belontiidae  1 oppdr.
286   Heterandria bimaculata  Poeciliidae  1 oppdr.
287   Betta sp. "palankaraya" 15   Belontiidae  1 oppdr.
288   Haludaria fasciata / Melonbarbe  Cyprinidae  1 oppdr.
289   Melanotaenia duboulayi 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
290   Betta cf. "rutilans" / Green fire betta 15   Belontiidae  1 oppdr.
291   Lamprologus occelatus  Cichlidae  1 oppdr.
292   Melanotaenia synergos  Melanotaeniidae  1 oppdr.
293   Guianacara stergiosi / sp. "Rio Caroni", sp. "Red Cheek" 10   Cichlidae  1 oppdr.
294   Panaqolus sp. l169  Loricariidae  1 oppdr.
295   Boraras brigittae / Moskito-rasbora 15   Cyprinidae  1 oppdr.
296   Trigonostigma hengeli 12   Cyprinidae  1 oppdr.
297   Boraras micros 15   Cyprinidae  1 oppdr.
298   Parachromis motaguensis  Cichlidae  1 oppdr.
299   Australoheros facetus  Cichlidae  1 oppdr.
300   Phalloceros caudimaculatus / Kaudi  Poeciliidae  1 oppdr.
301   Moenkhausia cosmops 12   Characidae  1 oppdr.
302   Corydoras sp. c089 / C089, C093 10   Callichthyidae  1 oppdr.
303   Betta uberis / Pangkalan 15   Belontiidae  1 oppdr.
304   Danio margaritatus / Stjernedanio, Galaxy Rasbora  Cyprinidae  1 oppdr.
305   Xiphophorus couchianus  Poeciliidae  1 oppdr.
306   Xiphophorus multilineatus  Poeciliidae  1 oppdr.
307   Crenicara punctulatum 17   Cichlidae  1 oppdr.
308   Neolamprologus tretocephalus / Fembåndsciklide  Cichlidae  1 oppdr.
309   Leporacanthicus heterodon / Golden Vampire Pleco 18   Loricariidae  1 oppdr.
310   Neolamprologus marunguensis  Cichlidae  1 oppdr.
311   Hypancistrus sp. l236  Loricariidae  1 oppdr.
312   Characodon audax / Den sorte prins  Goodeidae  1 oppdr.
313   Dario dario / Skarlagenrød kamelonfisk  Badidae  1 oppdr.
314   Julidochromis regani  Cichlidae  1 oppdr.
315   Tropheus kasabae  Cichlidae  1 oppdr.
316   Apistogramma hoignei  Cichlidae  1 oppdr.
317   Panaqolus maccus / Klovnepleco, L104, L162, LDA022  Loricariidae  1 oppdr.
318   Corydoras sp. c139 / C139 14   Callichthyidae  1 oppdr.
319   Skiffia multipunctatus  Goodeidae  1 oppdr.
320   Betta hendra 15   Belontiidae  1 oppdr.
321   Rineloricaria microlepidogaster 17   Loricariidae  1 oppdr.
322   Rineloricaria lanceolata 17   Loricariidae  1 oppdr.
323   Maylandia xanstomachus  Cichlidae  1 oppdr.
324   Corydoras gossei 14   Callichthyidae  1 oppdr.
325   Hypancistrus sp. "monte dourado" / L411  Loricariidae  1 oppdr.
326   Betta bellica 10   Belontiidae  1 oppdr.
327   Corydoras atropersonatus 14   Callichthyidae  1 oppdr.
328   Aspidoras sp. c035 / C035, Black Phantom    Callichthyidae  1 oppdr.
329   Danio frankei / Leoparddanio  Cyprinidae  1 oppdr.
330   Tateurndina ocellicauda / Indianergoby  Eleotridae  1 oppdr.
331   Barboides gracilis 10   Cyprinidae  1 oppdr.
332   Amphilophus alfari  Cichlidae  1 oppdr.
333   Lestradea perspicax  Cichlidae  1 oppdr.
334   Gambusia hispaniolae    Poeciliidae  1 oppdr.
335   Nandopsis haitiensis  Cichlidae  1 oppdr.
336   Ancistrus l513  Loricariidae  1 oppdr.
337   Poropanchax normani  Rivulidae  1 oppdr.
338   Otopharynx lithobates  Cichlidae  1 oppdr.
339   Cryptoheros septemfasciatus  Cichlidae  1 oppdr.
340   Corydoras nanus 11   Callichthyidae  1 oppdr.
341   Hemiancistrus sp. l128 / Blue Ghost 20   Loricariidae  1 oppdr.
342   Pseudotropheus flavus  Cichlidae  1 oppdr.
343   Betta coccina 15   Belontiidae  1 oppdr.
344   Planorbella trivolvis  Planorbidae  1 oppdr.
345   Paracheirodon axelrodi / Kardinaltetra 20   Characidae  1 oppdr.
346   Cleithracara maronii / Nøkkelhullciklide 10   Cichlidae  1 oppdr.
347   Geophagus sp. "tapajos orange head"  Cichlidae  1 oppdr.
348   Fundulopanchax oeseri  Aplocheilidae  1 oppdr.
349   Pseudacanthicus sp. l025 18   Loricariidae  1 oppdr.
350   Nannacara taenia    Cichlidae  1 oppdr.
351   Aphyosemion riggenbachi  Aplocheilidae  1 oppdr.
352   Pseudacanthicus cf. leopardus / Demini Leopardpleco, L114, LDA007 15   Loricariidae  1 oppdr.
353   Thorichthys helleri  Cichlidae  1 oppdr.
354   Aulonocara maylandi  Cichlidae  1 oppdr.
355   Poecilocharax weitzmani / Weitzmans rovtetra  Crenuchidae  1 oppdr.
356   Gambusia vittata  Poeciliidae  1 oppdr.
357   Xenotilapia ochrogenys  Cichlidae  1 oppdr.
358   Neocaridina heteropoda sp. sort / sakura sort  Atyidae  1 oppdr.
359   Betta patoti 13   Belontiidae  1 oppdr.
360   Chilatherina fasciata 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
361   Synodontis lucipinnis 17   Mochokidae  1 oppdr.
362   Neolamprologus buescheri  Cichlidae  1 oppdr.
363   Melanotaenia splendida inornata 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
364   Apteronotus albifrons / Black Ghost, Knivfisk 21   Apteronotidae  1 oppdr.
365   Melanotaenia trifasciata / Stripet regnbuefisk  Melanotaeniidae  1 oppdr.
366   Geophagus proximus 12   Cichlidae  1 oppdr.
367   Mikrogeophagus altispinosa / Boliviansk sommerfuglciklide 10   Cichlidae  1 oppdr.
368   Cichlasoma beani 10   Cichlidae  1 oppdr.
369   Corydoras cw158 10   Callichthyidae  1 oppdr.
370   Moenkhausia pittieri / Briljanttetra, Diamanttetra 13   Characidae  1 oppdr.
371   Phallichthys quadripunctatus  Poeciliidae  1 oppdr.
372   Planorbarius corneus grandis / Great Ramshorn, Stor skivesnegl  Planorbidae  1 oppdr.
373   Apistogramma iniridae  Cichlidae  1 oppdr.
374   Cryptoheros spilurus / Blåøyd ciklide, Tigerciklide  Cichlidae  1 oppdr.
375   Corydoras sodalis 11   Callichthyidae  1 oppdr.
376   Ancistrus leucostictus / Bristlenose catfish 10   Loricariidae  1 oppdr.
377   Danio tinwini / Tinwini  Cyprinidae  1 oppdr.
378   Poecilia mexicana  Poeciliidae  1 oppdr.
379   Guianacara geayi 10   Cichlidae  1 oppdr.
380   Xiphophorus montezumae / Montezumasverddrager  Poeciliidae  1 oppdr.
381   Dicrossus maculatus 16   Cichlidae  1 oppdr.
382   Corydoras orcesi 19   Callichthyidae  1 oppdr.
383   Ancistrus sp. l071, l181, l249  Loricariidae  1 oppdr.
384   Desmopuntius pentazona / Fembåndsbarbe  Cyprinidae  1 oppdr.
385   Nothobranchius thierryi  Aplocheilidae  1 oppdr.
386   Copadichromis verduyni  Cichlidae  1 oppdr.
387   Simpsonichthys constanciae / Featherfin pearlfish  Rivulidae  1 oppdr.
388   Betta simplex  Belontiidae  1 oppdr.
389   Apistogramma geisleri  Cichlidae  1 oppdr.
390   Corydoras sp. c133 / C133 14   Callichthyidae  1 oppdr.
391   Skiffia francesae  Goodeidae  1 oppdr.
392   Corydoras sp. cw030 / CW030 12   Callichthyidae  1 oppdr.
393   Iodotropheus sprengerae  Cichlidae  1 oppdr.
394   Corydoras eques 18   Callichthyidae  1 oppdr.
395   Ancistrus sp. "rio paraguay" / Rødflekk ancistrus  Loricariidae  1 oppdr.
396   Corydoras araguaiaensis 16   Callichthyidae  1 oppdr.
397   Laetacara araguaiae / sp. buckelkopf  Cichlidae  1 oppdr.
398   Xenoophorus captivus  Goodeidae  1 oppdr.
399   Ilyodon furcidens  Goodeidae  1 oppdr.
400   Lamprologus meleagris  Cichlidae  1 oppdr.
401   Chalinochromis popelini  Cichlidae  1 oppdr.
402   Hyphessobrycon wadai / blåbær tetra 10   Characidae  1 oppdr.
403   Apistogramma inconspicua  Cichlidae  1 oppdr.
404   Paraneetroplus maculicauda / Sortbelteciklide  Cichlidae  1 oppdr.
405   Apistogramma uaupesi  Cichlidae  1 oppdr.
406   Ancistrus sp. / blue flash 10   Loricariidae  1 oppdr.
407   Pseudotropheus johannii  Cichlidae  1 oppdr.
408   Anablepsoides limoncochae  Rivulidae  1 oppdr.
409   Hypancistrus sp. l400  Loricariidae  1 oppdr.
410   Corydoras napoensis 11   Callichthyidae  1 oppdr.
411   Lethrinops sp. "red cap"  Cichlidae  1 oppdr.
412   Loricaria contradens / contradens 13   Loricariidae  1 oppdr.
413   Apistogramma sp. "pebas" (morado)  Cichlidae  1 oppdr.
414   Aequidens pulcher / Blå ciklide, Blå acara  Cichlidae  1 oppdr.
415   Trichopsis pumila / Pygmêgurami 10   Belontiidae  1 oppdr.
416   Boraras maculatus / Dvergrasbora 15   Cyprinidae  1 oppdr.
417   Hyphessobrycon herbertaxelrodi / Svart neontetra  Characidae  1 oppdr.
418   Apistogramma alacrina  Cichlidae  1 oppdr.
419   Fundulopanchax mirabilis  Aplocheilidae  1 oppdr.
420   Oryzias latipes 12   Oryziidae  1 oppdr.
421   Fundulopanchax walkeri  Aplocheilidae  1 oppdr.
422   Thorichthys aureus  Cichlidae  1 oppdr.
423   Placidochromis sp. phenochilus tanzania  Cichlidae  1 oppdr.
424   Brachyrhaphis punctifer 10   Poeciliidae  1 oppdr.
425   Scleromystax kronei 13   Callichthyidae  1 oppdr.
426   Xiphophorus kallmani  Poeciliidae  1 oppdr.
427   Tropheops macrophthalmus  Cichlidae  1 oppdr.
428   Trichogaster fasciata / Båndgurami, Stripet gurami  Osphronemidae  1 oppdr.
429   Chilatherina fasciata 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
430   Elassoma evergladei / Dvergsolabbor  Elassomatidae  1 oppdr.
431   Spectracanthicus sp. l030 17   Loricariidae  1 oppdr.
432   Sturisomatichthys leightoni / Dvergsturisoma 18   Loricariidae  1 oppdr.
433   Melanotaenia sp. 11   Melanotaeniidae  1 oppdr.
434   Neolamprologus helianthus    Cichlidae  1 oppdr.
435   Brachyrhaphis olomina 10   Poeciliidae  1 oppdr.
436   Melanotaenia maccullochi  Melanotaeniidae  1 oppdr.
437   Oreochromis mossambicus  Cichlidae  1 oppdr.
438   Scleromystax cw147 14   Callichthyidae  1 oppdr.
439   Neoheterandria tridentiger  Poeciliidae  1 oppdr.
440   Pseudomugil luminatus / Red Neon Blue-Eye  Pseudomugilidae  1 oppdr.
441   Crenuchus spilurus / Seilfinnetetra 10   Crenuchidae  1 oppdr.
442   Corydoras reynoldsi 12   Callichthyidae  1 oppdr.
443   Danionella translucida 17   Cyprinidae  1 oppdr.
444   Aequidens patricki  Cichlidae  1 oppdr.
445   Betta rubra 11   Belontiidae  1 oppdr.
446   Xiphophorus continens  Poeciliidae  1 oppdr.
447   Dicrossus filamentosus / Sjakkbrettciklide 16   Cichlidae  1 oppdr.
448   Betta strohi 15   Belontiidae  1 oppdr.
449   Chilatherina fasciata 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
450   Ancistrus sp. l180  Loricariidae  1 oppdr.
451   Epiplatys barmoiensis  Aplocheilidae  1 oppdr.
452   Fundulopanchax amieti  Aplocheilidae  1 oppdr.
453   Gymnogeophagus balzanii 13   Cichlidae  1 oppdr.
454   Nandopsis tetracanthus  Cichlidae  1 oppdr.
455   Rineloricaria lima    Loricariidae  1 oppdr.
456   Apistogramma sp. d33  Cichlidae  1 oppdr.
457   Apistogramma eunotus  Cichlidae  1 oppdr.
458   Epiplatys dageti monroviae / Killi  Aplocheilidae  1 oppdr.
459   Skiffia bilineata  Goodeidae  1 oppdr.
460   Betta sp. "riau red" (apiapi) 15   Belontiidae  1 oppdr.
461   Corydoras coppenamensis 14   Callichthyidae  1 oppdr.
462   Microdevario kubotai / Smaragd rasbora, Neon Dwarf Rasbora  Cyprinidae  1 oppdr.
463   Maylandia lombardoi  Cichlidae  1 oppdr.
464   Xiphophorus meyeri  Poeciliidae  1 oppdr.
465   Corydoras ehrhardti 13   Callichthyidae  1 oppdr.
466   Epiplatys zenkeri  Aplocheilidae  1 oppdr.
467   Thysochromis ansorgii  Cichlidae  1 oppdr.
468   Caridina cf. breviata "bumblebee" / Humlereke, Bumblebee  Atyiden  1 oppdr.
469   Parosphromenus deissneri / Lakrisgurami 15   Belontiidae  1 oppdr.
470   Geophagus parnaibae    Cichlidae  1 oppdr.
471   Hypancistrus sp. l260  Loricariidae  1 oppdr.
472   Goodea atripinnis  Goodeidae  1 oppdr.
473   Pterophyllum leopoldi / Dvergscalare 12   Cichlidae  1 oppdr.
474   Haplochromis phenochilus  Cichlidae  1 oppdr.
475   Aspidoras poecilus 12   Callichthyidae  1 oppdr.
476   Corydoras sp. cw014 / CW014, Orange Laser Cory, CW023, Red Stripe Cory 13   Callichthyidae  1 oppdr.
477   Tilapia snyderae  Cichlidae  1 oppdr.
478   Gastromyzon yaoshania pachychilus / panda smerling 18   Balitoridae  1 oppdr.
479   Laimosemion agilae  Rivulidae  1 oppdr.
480   Pelvicachromis kribensis  Cichlidae  1 oppdr.
481   Maylandia zebra  Cichlidae  1 oppdr.
482   Panaqolus albivermis / L204, Flash Pleco 14   Loricariidae  1 oppdr.
483   Corydoras gracilis 14   Callichthyidae  1 oppdr.
484   Panaqolus sp. l398  Loricariidae  1 oppdr.
485   Betta falx 15   Belontiidae  1 oppdr.
486   Hyphessobrycon pulchripinnis / Sitrontetra  Characidae  1 oppdr.
487   Hemigrammus erythrozonus / Glødebåndstetra  Characidae  1 oppdr.
488   Melanochromis dialeptos  Cichlidae  1 oppdr.
489   Xenotoca variata  Goodeidae  1 oppdr.
490   Scriptaphyosemion geryi  Aplocheilidae  1 oppdr.
491   Thorichthys ellioti / Ellioticiklide  Cichlidae  1 oppdr.
492   Barbus oligolepis  Cyprinidae  1 oppdr.
493   Cichlasoma bimaculatum  Cichlidae  1 oppdr.
494   Lethrinops albus  Cichlidae  1 oppdr.
495   Neolamprologus olivaceous  Cichlidae  1 oppdr.
496   Congochromis dimidiatus / Rød kongociklide 10   Cichlidae  1 oppdr.
497   Thoracochromis brauschi    Cichlidae  1 oppdr.
498   Aulonocara hansbaenschi  Cichlidae  1 oppdr.
499   Aplocheilichthys pumilus / Tanganyika Lyktøye  Poeciliidae  1 oppdr.
500   Cambarellus shufeldtii / Cajun dwarf crayfish  Cambaridae  1 oppdr.
501   Maylandia greshakei  Cichlidae  1 oppdr.
502   Apistogramma sp.  Cichlidae  1 oppdr.
503   Trichogaster chuna / Honninggurami  Osphronemidae  1 oppdr.
504   Metriaclima sp. "elongatus chewere" / Chewere  Cichlidae  1 oppdr.
505   Hyphessobrycon flammeus / Riotetra, Flammetetra  Characidae  1 oppdr.
506   Trigonostigma heteromorpha / Kileflekkrasbora 10   Cyprinidae  1 oppdr.
507   Aphyosemion hera    Aplocheilidae  1 oppdr.
508   Oligancistrus sp. l020 17   Loricariidae  1 oppdr.
509   Pseudacanthicus sp. l097 15   Loricariidae  1 oppdr.
 
Totalt 2078 oppdrett av 509 forskjellige arter i 37 familier